Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Pgabor79 #44413 üzenetére

    Na, szuper, gratula! Remek gépek ezek, bízom benne h sokáig megbízhatóan fog működni. Noh meg ha később bármi "baja" lesz, az jellemzően tömítések cseréjével orvosolható. Szerencsére ipari gépekhez mindig kapható minden, legapróbb komponens is.
    Az alvázmosó hasznos kiegészítő, kerestem, de nem találtam újonnan sehol. Nem beszélve arról, h a többi a fej 25-30.000ft, tehát jó üzlet volt, ha ezeket mind pluszban kaptad mellé.
    Ami egyébként a Kranzle-knél "gyenge", az a műanyag ház. Nagyon hamar megmattítja az UV.. nekem azért fontos a külső állapota is, így a terveim szerint használat után mindig behúzom majd a garázsba (pedig lenne fedett helye kint is, de tartok tőle h hamar megfoltosodna, megmattulna..)
    A 1152-es is remek gép, de nyilván az a belépő modell. A 2160 erősebb és nagyobb a vízszállítása is.
    Egy Snow foam volna még tervben nálam, de 3 hét mire be tudják szerezni ilyen csatival. :(

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák