Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz TomBoy1986 #29073 üzenetére

    Ne beszélj belém olyanokat, amiket nem mondtam! :U
    Nem állítottam soha, hogy egy CPU miatt szaggatna valami (csak azt, hogy egy gyönge CPU nem hajt ki egy komolyabb VGA-t), a fogyasztásra is azt írtam, hogy duplán fogyaszt 2 GPU vagy a CF, mint 1 (CF persze több, mint X2, mert ventit pl. duplán teker).
    Valahogy egyrészt nem látok terhelt 3870 fogyasztást a belinkelt grafikonokon (terheletlent sem), másrészt nem a VGA-k, hanem a teljes rendszer fogyasztása van feltüntetve, amivel fogalmam sincs, mit akarsz cáfolni. :F
    Anno erre a tesztre már akkor is megmondtam, hogy nem véletlenül hanyagolják az 1 VGA-s eredményeket, különben nem hozhatták volna ki azt a végkövetkeztetést, amit kihoztak, és amelyek csak relatíve több kártyás konfigok között értelmezhetőek. Tehát pont az nem derül ki belőle, amire a kérdés vonatkozott. :DDD
    nV-re sem írtam soha, sehol, hogy jobban fogyasztana, mint az ATI, vagy hogy konkrétan egy 3850 CF többet fogyasztana egy 9800GTX.
    Lényegében totál értelmetlen a válaszod.

    hakos1987: VRAM lesz ott a bibi. Sok neki, amit adsz.

    FeRRaR1: Örülök, hogy megoldódott. Ezek szerint végre rendes autóversenyt csináltak a dedós konzoljátékból? :DDD Már csak azt kéne tudni, nem hozza-e a nyakadra a cél előtt a már rég lehagyott ellenfeleket, és ha nem, akkor tényleg rendben van a gama.
    Nem azt mondtam, hogy driver nem valószínű? :F

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák