Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz kenesei1982 #15784 üzenetére

    A választ még mindig nem tudom, azaz hogy honnan vetted a RAM-ok hőmérsékletét. A RivaTuner ugyanúgy nem írja ki, ahogy az ATT vagy a GPU-Z sem.

    ghostmat: No de hiába a 6MB L3 cache, ha nem kerül bele adat. Én azt tudom, hogy E8400-nál, ahol nem is volt L3, lazán ment a játék, és i7-tel sincs gond. Persze ez nem segít rajtad, sajnálom. Mi több, a játék max grafikával lazán futott nálam egy HD4650-en is, amikor garban volt a 4870-em. A gyors forgás minden játékban igénybe vesz RAM-ot, cache-et mert sok új adatot kell megjeleníteni, és gyorsan. A 4GB is elfogyhat 64-bites W7 és Vista alatt, főleg, ha sok program, rendszerfolyamat fut.
    Holnapra talán meg tudom neked nézni, de csak a drivert illetően, mert 6GB RAM-om van, és mint írtam, i920.

    tjokai: Na, ezt a merész kijelentést megnézném Call of Priyat-ban v. Metro 2033-ban. Max. igénytelenebb játékokban elég már, hiszen a HD4870 is egyre-másra elfogy, DX11.ben sokszor a 8XAA is megfekteti az említett felbontásban.

    Megint el van faszódva a PH. Nincs formázás, betűk alig láthatóak, meg belépés is csak külön kattintásra ment. Nálatok is, vagy ez megint a Pannon GSM extra szolgáltatása?

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák