Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thomgrande

    tag

    válasz mdk01 #9065 üzenetére

    Van olyan ember aki szeret mindent amit csak lehet maga megcsinálni és nem smucigságból.
    Az sem biztos hogy rosszabb lesz mint az eredeti mert az sem volt örökéletű mint kiderült.
    Több fajta látásmód létezik.

    "Magyarország rég nagyobb volt, De ennél nagyobb már nem lehet. Magyarország beteg nagyon, Nem szereti magát, rágja a gyűlölet. Lassan lépked a fűben a vak zenészek kara. Mondjátok emberek, Ez már Európa?"

  • Márton111

    aktív tag

    válasz mdk01 #9065 üzenetére

    Most már csak a magam nevében beszélek Mi van ha már nem akarok a 365 nap napi 12 óra munkából betegszabadság és nyugdíj nélkül mégtovább túlórázni a munkahelyemen hogy 4 óra alatt --pihenés helyett--keresek egy újabb 4000Ft -ot az undorító főnököm pofázmányát bámulva ,hanem mondjuk kikapcsolódásból konstruálok valamit (félóra alatt) ami nekem nem szemét mert jobban működik mint a hülye gagyi "mérnöki konstrukció"???
    Akkor mi van? Szemetet gyártok vagy mi van ? Ha csinálok a letört műanyag vacak helyett mondjuk fémfület ?? Na akkor nekem jobb gépem lesz mint másoknak mert az nem fog letörni.
    Te csak azzal foglalkozol ami legtöbb hasznot hajtja ? Akkor te vagy a gépember ...Ezekszerint megfejtettem van már gondolkodó robot :)

  • Soká

    senior tag

    válasz mdk01 #9065 üzenetére

    "'Bár semmi közöm hozzá, de nem egészen értem miért nem akarsz negatív visszajelzést adni"

    Egyszerű az oka, túlzásnak érezném. Végtére is nem bántam meg ezt a vételt, legfeljebb bánt kicsit, hogy a fickó figyelmetlen / inkorrekt volt részletkérdésekben. És Vikusznak is igaza van abban az értelemben, hogy akár le is tagadhatta volna a hibás porzsáknak a létét, hiszen ott a másik. (ez a verzió nekem nem is jutott eszembe) Viszont leírtam elég egyértelműen a kifogásaimat, ha valaki elolvassa ért belőle. Nem csak a negatív visszajelzéseket kell elolvasni, azt hiszem.

    Ami pedig a csorba adaptert illeti, lehet, hogy nem voltam teljesen egyértelmű: anélkül, hogy "ügyet" csinálnék a dologból, gondoltam kipróbálom, ha már van garanciám és a DeWALT is olyan jónevű cég, lássuk, vajon hogyan állnak hozzá egy ilyen, némi méltányosságot is feltételező problémához. Nos, okosabb lettem: le se szarnak :) De nem csinálok én ebből problémát, csak elgondolkodom azon, hogy vajon egy dewaltos marketinges, ha tudná, hogy ez a számukra (előállítás szempontjából) filléres alkatrész témát jelent egy szakmai fórumban és mondjuk a cég hozzáállásától is függ, hogy azt írom-e róluk, hogy le se szarnak, vagy azt, hogy de rendesek voltak, küldtek/adtak egy új alkatrészt, szóval melyiknek több a reklámértéke?
    A kérdés költői :) A válasz meg körülbelül annyi, hogy természetesen itt nem a dewaltról van szó, hanem a magyar képviseletről. Nem véletlen, hogy az Aldi/Lidl típusú multik még idehaza is a nemzetközi normájuk szerint kezelik a reklamációkat és szervizes kérdéseket, sokkal vevőbarátabb módon állnak hozzá a kérdéshez, mert valószínűleg tudják, a vevő - ha kedvező a tapasztalata - visszajár hozzájuk.

    Egyébként azt az adaptert én magam fogom megjavítani, mert nem kerül több időbe fémből megcsinálni, mint elvergődni Sashalomra, ami nekem kicsit világvége. És akkor a megspórolt 4000 forintból veszek csiszolóvásznakat a gép alá :)

Új hozzászólás Aktív témák