Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vikusz77

    tag

    válasz Márton111 #7192 üzenetére

    Off:
    Az akku felújításról már leírtam mi mennyibe kerül, szerintem egyértelmű, kár ezt ragozni.
    Adott kapacitásban van olcsó cella-blokk 15 alatt valamivel, és drága 30+ért. Hogy a minőségükben mekkora az eltérés, az kérdés.
    Ja, ha Thibey tudta hogy az akkumulátor 25-40 %-os, akkor nincs miről beszélni. Én azt hittem ő úgy vette, hogy az akkuk jó állapotban vannak.

    Elmondom miért "gúnyolódok".
    Zavar, hogy nem veszed észre magad és már többedszerre erőszakosan próbálod "rátukmálni" 80 ezerért boldog-boldogtalanra azt a makita csavarozót. Nem a géppel van baj, és nem is az árral.De.
    Ez nem ide való! Ha ide valaki tanácsért jön, nem arra kíváncsi, hogy neked kéne egy sarokcsiszoló és ehhez kell egy vevőtárs!
    Amikor meg más mellett dönt, jön a besértődés, és az irónia hogy milyen elavult technológiát vett, stb...
    Ha annyira jó az ajánlatod, tedd fel egy apróhirdetési fórumra és elkapkodják.
    Ha mégis ragaszkodsz ahhoz hogy itt szerezz vevőt, akkor azt magánban kéne intézni...
    Mert ez már tragikomikusba kezd átcsapni...
    Dekopírfűrészeddel ugyanezt eljátszottad...

    Az az igazság, hogy mielőtt megjelentél itt a fórumon, nem volt jellemző sem az üzletelés, sem a rosszízű beszólások, viták, összeveszések. Jó volt a hangulat.
    Biztos voltak szakmai tévedések, felületességek, hülyeségek stb, de nem ment fel az ember vérnyomása.
    Mostanában sajnos nekem felmegy...
    Tudom, ez egyéni szoc. probléma.

    Nem vagyunk egyformák, ez van...
    Egyébként a hitelességed a szememben akkor dőlt meg nagyon, mikor közölted, hogy jó a nyelvérzéked, és nyelvtanból ötös voltál.
    Ebből láttam, hogy a realitásérzékeddel gondok lehetnek...

    Van ilyen, hogy két ember nem találja meg a közös hangot, szerintem ne erőltessük.
    Nem szeretek vitatkozni...

    Részemről újfent befejeztem Neked az "írogatást".

    Üdv:

    Vikusz

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák