Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pweisz

    senior tag

    válasz Winner_hun #215 üzenetére

    Nem láttam még hogy milyen 3ds képeket tud csinálni, valamennyit átraktak a 3dstudióbol is bele, mivel ugyanaz készíti mindegyik progit, de egy egyszerű látványtervhez valószínű megfelelne. Nem is azzal van a gond. Csak ez a progi nem olyan egyszerű ilyen szinten, kétlem hogy lenne olyan asztalos aki ebbe beleásná magát, kivéve nagy cégek ahol tényleg kell ilyen progi. Másik meg hogy ha legalisan akarja használni, ami egy válalkozásnál nem árt, olyan milla környékén van az új ára a legfrisebb verziónak.
    Vannak egyszerübb progik amik olcsóbbak, vagy ingyenesek, esetleg olyanokat lenne érdemes keresni, ha komolyan gondolja az asztalos hogy ilyeneket akar használni. Egyébbként lehet vannak, sőt biztos vannak olyan progik amik direkt asztalos melóra vannak, de nem ismerem őket, meg nem tudom milyen árúak leehtnek.
    Ha szoba látványtervet akar csinálni akkor viszont vannak olyan progik amiben előre definiált butorok vannak és azokat lehet szobában elhelyezni, végülis ez is hasznos lehet, mert esetleg tudna így tanácsot adni a vevőnek hogy milyen butor lenne érdemes a szobába tenni, meg hogy hova, mingyárt lehetne hogy nézne ki a dolog. Persze a progi pont ugyanolyan szinű vagy formályú butor nincs mint amit a kuncsaft elképzelt, de azért így is hasznos lehetne. Legföbb dolog hogy ezek a progik asszem nem olyan vészes áruak, és könnyen kezelhetőek.Bár én még nem probáltam ilyeneket.

  • phanfantom

    senior tag

    válasz Winner_hun #215 üzenetére

    Az Autocad program egy gépészeti tervező program és valóban elég rendesen érteni kell hozzá.
    Elméletileg jó lehet arra, amit kérdeztem, csak talán túlzottan is jó:) Valószínűleg van ennél egyszerűbb is, speciálisan célirányosan kifejlesztve. De csak tippelek:)

Új hozzászólás Aktív témák