Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz mdk01 #16514 üzenetére

    Lehetséges, hogy teljesen igazad van.
    Utánaléptem kicsikét ennek a dolognak - már amennyire a lehetőségeim eddig engedték. A szaküzlet azt írja, hogy 12-es patronnal szállítja, tehát elvileg abban is 12-es lesz, amit én megveszek. Telefonon beszéltem a faszival, és azt mondta, hogy belepróbált egy 12-es szárat a kedvemért, és megfogta. Megmérte a perselyt sublerral, annak a belső átmérője pedig majdnem 13mm. Mindez arra utal, hogy meg fog állni a lábán, amit írtál. Ettől függetlenül beviszem majd az egyik itteni DeWalt forgalmazóhoz a perselyt, és megkérem őket, hasonlítsuk össze egy új gépével, illetve lehet, hogy ők már fejből fogják mondani, hogy ez most jó, vagy nem jó. Meg a másik dolog az, hogy szerintem érezni fogom én azt megszorításkor, hogy atomstabil, vagy nem?

    Ezért szeretem elsősorban ezt a fórumot, hogy amikor az ember talajtalannak érzi magát, van honnan elindulni, nem csak a füle cseng a tanácstalanságtól.

    Több fa van, mint asztalos!

  • thomgrande

    tag

    válasz mdk01 #16514 üzenetére

    Csak ez a teória ott bukik meg, ha lenne is annyi rés a patronon hogy annyira összenyomható lenne akkor a belső kis vállból ugrana ki ami kihúzza a patront a kitekeréskor.
    A 6-os és 6,35-ös patronnál általában más a kialakítás itt hengeres és kúpos rész is van és a hengeres rész nem összenyomható ezért nem jó a több átmérő egy patronba.

    "Magyarország rég nagyobb volt, De ennél nagyobb már nem lehet. Magyarország beteg nagyon, Nem szereti magát, rágja a gyűlölet. Lassan lépked a fűben a vak zenészek kara. Mondjátok emberek, Ez már Európa?"

Új hozzászólás Aktív témák