Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kozgab

    csendes tag

    válasz pacman_123 #48574 üzenetére

    A ritka kivétel :D

    Alap funkciókban nekem sose kellett állítanom őket, se gérvágón (minden szög patent gyárilag, s nem csak nálam, két másik kolléga is így "járt" vele), az asztalin meg a szögütköztetés is pontos volt (45 45, 90 pont 90, kis dobozzal mérve, kollégánál is) :D

    De a vastagolón hogy mondod a tálcát tényleg kellett finomhangolni. Az asztali fűrészen egyet kellett állítanom, morogtam is érte, a mm skálát kellett a Freud laphoz igazítanom, micsoda szemétség, mi az hogy vékonyabb a lap és igazítanom kell? Fel voltam háborodva...
    Matyika féle nútot egyszer meg fogom nézni, most már cseszi az orrom, hogy tényleg szutyok-e.

    Metabo helyett a Dewalt kombin agyaltam, de a beker is 600 felett volt, annyira nem vagyok Dewalt mániás, hogy ezt is kifizessem :D

    Einhell te gérvágón volt állítási lehetőség, de kevés, otthon szórakoztam a furatok bővítésén... De utána se lett tökéletes, túl erős a rugó és húzás közben elhúzza a csapágyat, így nem lehetett teljesen pontosan vágni vele, pedig még kézmelegítő is volt a gépen, hideg garázsban jó volt hozzáérni a markolathoz :)

    Ami viszont tényleg szar dewaltnál az a használati, aláírom, hogy kapják be, de aki fordít náluk az is. Lamellózójuk tárcsás maró listában és mindenhol, naná hogy senki se talál rá :D
    Mondjuk a metabo gépnél is voltak hiányok :)

    Használatit meg erősen javasolt elolvasni, mert az is benne van, hogy regisztrációköteles a három év gari :)

Új hozzászólás Aktív témák