Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pinnacle

    nagyúr

    válasz dh66e #5833 üzenetére

    Azt hiszem maradok a PC-nél. Ennél jobb megoldást nem találtam. Gondolkoztam, hogy most már tényleg le kellene cserélni a w810i-et, szerintem nem fogom, de ha igen távirányítónak akkor is jó lesz. :))

    [ Szerkesztve ]

  • AlienApollo

    tag

    válasz dh66e #5833 üzenetére

    Na volt egy kis időm letesztelgetni minden videóval amit belinkeltetek ( sd90 , sd40 felvételek különböző beállításokkal , stb. )

    Nálam a kép nem fagy ki , de egy hangyányit darabos ( annyira ,h már érezhető de még épp nem zavaró , máshogy nem tudom megfogalmazni ).

    A hangnál viszont általános probléma ,h mindegyik fájlban amit néztem kb 25-30 mp után elszáll , majd utána megint kb 30mp után visszatalál. illetve nemtudom mennyire normális az ,h ha ezeknél a fájloknál nyomtam egy pause gombot, csak a hangsávot állította meg, a kép ment tovább.

    - az SD40 videókat simán vitte hiba nélkül,
    - az SD90 felvételeinél már érezhető volt ,h darabosabb ( lejátszottam gépemen is, és ahhoz tudtam viszonyítani ) , illetve a hangsáv problémái is előjöttek ,de ezeknél nem jött elő a "pause" gomb hibája , simán meg lehetett állítani ... a hang viszont 30mp után elszáll és utána teljesen random jön vissza ( többszöri lejátszásra minig máshol produkálta a hibát )
    - TM700 , TM900 : ezeknél a kép ugyanolyan darabos volt mint az SD90 esetében , de itt már nem lehetett leállítani a képet, csak a hangsáv állt meg...

    A pinnacle által linkelt állatkertes, és a koncsik féle tavi kacsás videókban is hasonló a próbléma : hang 25-30 mp nél rendre megáll , kép darabos .

    wd tv live 2011 es játékosról van szó , 1.04.xy gyári fw-vel ... most frissítem a firmware-t és majd kipróbálom megint.

Új hozzászólás Aktív témák