Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz TCr #5801 üzenetére

    Miért baj az, hogy nincs rajta "főkapcsoló"? Ha éppen nem használod, akkor legyen leáramtalanítva?

    Nem. Mint mondottam, nem tartom egészségesnek áramtalanítás nélkül ki/be dugni a konnektorba. Erre írtad, hogy kapcsolós elosztó. A tévéállvány mellett van egy ilyen, abba dugnám amúgy is. Viszont oda van dugva a tévé, az asszony gépe stb. Nem túl életszerű, hogy én azt kikapcsoljam nap közben...:) Ellenben ha lenne rajta egy kis sz*r kapcsoló, akkor ez nem okozna gondot (olyan nagy dolog lett volna, ha rárakják, úgy őszintén?). Amúgy az egész "probléma" nem ér annyit, amennyi karaktert már erre pazaroltunk (némileg zavar ugyan, de emiatt nem fogom nem megvenni).

    Mobil rack-ként emlegeted, de számomra a mobil rack fogalma az egyenértékű a hordozhatósággal, hogy a vinyót az eszközzel együtt (kiszerelés nélkül) tudjam mozgatni a másik szobába, a szomszédba, az 50 km-re lévő baráthoz...
    Szerintem ez miatt picit félreértettelek.

    Több mint valószínű, hogy félreérthetően fogalmaztam. Amolyan "kvázi-mobilrack-re" gondoltam: mondjuk havonta egyszer, ha éppen 3-4-5 mkv-t szednék le egyszerre, ne kelljen kivárni azt a 800 órát, amíg a 100 MBit-es hálón átér a cucc, ennyi...

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák