Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zippofcy

    senior tag

    válasz tarkatehen #11520 üzenetére

    Nem tudják azokat a felbontásokat. Tudtommal a D7000 még rosszabb is mint az én C7000-em, a D8000 meg az enyém kövi évi modellje. De ez nem számít.
    Nem csak megjeleníteni nem tudják őket de leskálázva megjeleníteni se. Vagyis rádugod a PCt, kiválasztod az 1920-nél nagyobb felbontást, a TVn meg fekete kép lesz az eredmény.

    Az 1.4 meg igenis CSAK szoftveres lehet, mert a PS3-amat nem hívták vissza szervízbe hogy kicseréljenek benne vmit. Persze a régi lejátszókat nem csinálták frissíthető firmwares-re.
    Az lehet hogy ELMÉLETILEG támogatja ezeket a felbontásokat .. de ezek a TVk abból nem profitálnak. Az az 1 millás Phillips már biztos.
    Ha tudsz angolul itt van a bővebb leírás, [link] ami a lényeg: csak a hálózat meg az audio return ami hardveres változtatás, az összes többi szoftveres. Szal nem kell misztifikálni. ;] Ezt a kettőt melyik lejátszó használja és mire? Szvsz egyik se semmire de ne legyen igazam :U

    Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

Új hozzászólás Aktív témák