Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hyena

    senior tag

    válasz junkpod #54240 üzenetére

    Ehh igen kicsit korulmenyesen fogalmaztam igazad van.Mentsegemre szoljon, hogy elegge felbosszantott a dolog.
    Analog zenehallgatast alatt a bakelit lemezjatszot ertem es azt kiegeszitendo van ez a DAC (mivel korlatlan mennyisegben nem all rendelkezesre lemez) ami mar digitalis szoval megkavartam 1 kicsit igazad van, es termeszetesen digitalisan van osszekotve az erositovel a popcorn hiszen...
    24/192-es flac es aiff eleg nagy szamban all rendelkezesre szoval a forras file az megvan.
    Az erositobe dugott pendriverol zenet hallgatva annyiban jobb, hogy nem kell hozza kepernyo, viszont annyiban rosszabb, hogy kevesbe attekintheto a dolog.
    A DAC az egyetlen amiben nem csalodtunk az teszi a dolgat ahogy elo van irva.
    Nnnna de az android :( .
    Valoban utana olvashattam volna de jobban szeretem magam kiprobalni ezeket a dolgokat, nem eppen a legolcsobb modszer dehat ez van.
    Vissza is vihettem volna de mert a helyi kereskedo aki a forgalmazotol elhozta jo cimboram igy nem akartam neki bonyodalmat okozni (bar siman visszavette volna), es tenyleg akartam, hogy jo legyen a dolog ezert voltam hajlando ennyit szarakodni vele.
    Amiert leirtam ezt az egeszet az az ,hogy ha valaki ide teved es hasonlo tervei vannak jol gondolja meg mert nem eppen ugy van a dolog ahogy normalis ember gondolna.

    harley-davidson-nyiregyhaza.hu

Új hozzászólás Aktív témák