Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hooper

    őstag

    Sziasztok,
    lejátszó vásárláson gondolkodom, és tanácstalan vagyok.
    Most külső HDDről nézem a filmeket mkv-ban, általában 720as bluray ripeket, a jobb/maradandóbb filmeket 1080ban. A tv Samu LE40C670 + Logi Z5500.
    Igazából sok bajom nincs, egyedül a felírat kezelés ami nehézkes néha. Kompatibilitás gondolom eddig egyszer volt valami avi-s sorozattal amit az istennek nem akart lejátszani.
    Ja igen AllShare-el LANon is megy a lejátszás PCről..sorozatokat ált így nézek.

    Felmerült az S2 amiről volt most PH teszt, és fentebb is dicséritek.
    Vele kapcsolatban az lenne a kérdés hogy a már fent említett felírat kezelés pluszon szolgáltatásokon kívül mit nyújtana a jelenlegi lejátszáshoz képest?
    netezés, kép/zene lejátszás nem izgat, csak a video rész.. najó talán a torrent érdekes lehet.
    de más típus is érdekelhet. Használt is. Az árkategória ez a 20-30k.

    Másik lehetőség egy Bluray lejátszó. Típusban teljesen tanácstalan vagyok, de valami "egyszerűbbre" gondoltam mert jelenleg még 1 lemezem sincs :D
    Arra gondoltam hogy néhány kedvenc filmet megvennék lemezen, de talán ez így annyira nem érné meg anyagilag főleg ha azt nézem h sokat nem használnám :P
    Ennél az lenne a kérdésem hogy egyáltalán van e olyan látványos különbség egy BD lemezes film és egy jobb minőségű 1080p BD rip között? Mert ha nincs akkor ez kevésbé érné meg.

    Köszönöm! :R

Új hozzászólás Aktív témák