Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabod

    senior tag

    válasz Szevam #35 üzenetére

    Akkor gondolom elsőéves környtanos lehetsz :)

    Az ELTE-s dobozokat passzolom, de elég sok belőlük, nem csak az ásványtani gyakorlóban... Gondolom ipari mennyiségben vették anno.
    Én földtudós vagyok, nekünk nem nagyon van terepgyak. Bár májusban visz majd Józsa Szarvakőre, Polgárdiba, meg Dunavarsányba, illetve júniusban dögöket gyűjtünk majd Nagyvisnyón illettve a Bakonyban, de ezek mind specik.

    Én amúgy főleg a Mátrában szoktam gyűjteni, mert nekem ez van közel. Gyöngyössolymos, -tarján, -pata, -oroszi, Parád, Mátraszentimre stb. Van egy hialitos leőhely, amit én ismerek csak, szünetben tervezem felderíteni részletesen, önkéntesek segítségét bármikor fogadom :) Illetve ha időm van akkor Bp-n is, Róka-hegy, Mátyás-hegy, Kálvária, Kerszt-hegy amelyek szóba jöhetnek.
    Illetve mint korábban írtam MAMIT tag is vagyok, az ős táboraikba is megyek ha időm engedi.
    Csiszoláshoz annyit, hogy a MÁFI-ban van ismerősöm, én nála szoktam, diákoknak féláron dolgozik.

    Egyébként nem tudom merre laksz, de ha érdekelnek jó lelőhelyek akkor nézegesd a geomániát, pár képet már feltöltöttem az ásványaimról, de persze ez csak a töredéke a teljes gyűjteménynek. :)

Új hozzászólás Aktív témák