Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neverless

    tag

    válasz Intruder2k5 #10154 üzenetére

    Köszönöm a gyors választ :)

    A webuiban (asus.ebondos images megoldás) alapból azt hiszem 820MB van megadva max memóriahasználatnak. Ezt gondoltam csökkenteni swap+router alapram méretűre, azaz mondjuk kb 532 MB ra.
    Mindezt pedig az rtorrent hibái miatt: pl: (rtorrent screenbe beírva a log résznél látom ezeket. ezek nem egsyerre vannak és nem mindig, msot csak összeszedtem a sűrűn előfordulókat.)
    -Hash check on download completion found bad chunks, consider using "safe_sync".
    -Storage error: File chunk write error: Cannot allocate memory
    -Storage error: File chunk read error: Cannot allocate memory

    A hibajelenség ténylegesen meg az hogy, letölti a torrentet 99.7-99.9% ig, majd -gondolom- bad chunks miatt leáll. Ekkor Újraindítva az adott torrentet hesseli, majd letölti, és ekkor asszem megint hessel, és itt vagy jó, és átmegy seedingbe, vagy, ami sajnos a gyakoribb, ugyanúgy megáll 99.7-99.9% nál. Ja, és ez zavaróan sok torrentnél van). A hibajelenséget a logban talált bejegyzéseknek tulajdonítom.
    A neten és itt a fórumban való való keresgélés után a köv dolgokra gondoltam:
    -max memória hazsnálat állítása, amit már írtam
    -upload slotok számának csökkentése
    -letöltési sebesség korlátozása (olvastam olyat asszem itt a fórumban r3ply írta, de nem biztos hogy, ha ilyen 900kBps-el tölt neki is van ilyen, míg ha csak 400al mondjuk, akkor jó..

Új hozzászólás Aktív témák