Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    válasz pakozdilaci #416 üzenetére

    Sajnálattal kell közölnöm veled, hogy sehogy. Mint minden gyári firmwareben telepített és használt transmission esetén, a szerzői jogok miatt nincsen feltöltés vagy korlátozott.
    Nem csak ennél a routernél másik típusnál is, ok az asus szeretné elkerülni az ebből fakadó jogi vitákat.
    Megoldás: Ha a gyári firmwareben van lehetőség putty használatára(én nem tudom mert 0 percig üzemelt nálam a gyári) akkor fel lehet rakni rá entware csomagkezelőt és belőle a transmissiont. Konfigurálni beállítani használni.
    Legegyszerűbb a custom firmware használata és mellette minden gépen ahol dolgoztok egy cfos speed telepítése mivel nem megoldható az ütemezés. Ha az alaplapod gyártója asus vagy asrock akkor van is a drivercsomagban egy xfast lan névre keresztelt forgalomirányító szoftver ami nem más mint a cfos speed.
    Azt nem tudom, hogy hány gépre telepíthető, gondolom azért végtelenre nem. Lehet gigabytenál is van valami ilyen bűvészkedés, meg az msi-nél.

    Tommagnum: Másik pendrive kipróbálása, gyári firmware lecserélése customra, ha ez sem segít garanciába visszavitel.

    [ Szerkesztve ]

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Új hozzászólás Aktív témák