Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    válasz anddroid8205 #406 üzenetére

    Hát én az usb2-vel is elvoltam, mikor lementettem minden év végén. Engem nem zavart, hogy 25mb/sec-el mászik át. Szerintem az usb 3-nál gyorsabb a lan, csak az a gond, hogy a gépbe kell akkor egy 2 terrás vinyót tenni rackba, vagy hotswap-ba. Ha van rá mód akkor nem gond, ha nincs akkor odamész a nashoz rádugod a merevlemezt, szigorúan egy külső adapteres megoldással(usb 3-ra vagy az e-sata-ra), a dsm alatt rákattintasz a backup opcióra és szépen megvárod míg átmásol mindent.

    Intruder: Nem kell oda p3,p4- nekem ez elég szimpatikusnak néz ki,itt az asrock e350m1, és az msi c847ms-e33 használtan elég jó áron ki lehet jönni belőle, sebességben meg verik bármelyik nas procit, freenas, az bőven elég otthonra, keményebb igénybevételre meg ott van az openfiler. Házikó az egyikhez már meg is van[link] a másikhoz meg ez[link] csak egy paneltáp kell bele. Ram van, merevlemez van, usb pendrive van. Természetesen bárhogy csűröm, csavarom ez már egy router ára, de annál azért jóval többet tud majd. Ha apránként szedi össze az ember akkor nem olyan megterhelés. Persze ez terv, mivel a jó kis n66u-m mindenre elég nekem most, majd ha a család többi tagja is beindul, hogy kell, fotó megosztás, media szerver, nyomtató szerver, hd stream 3-4 gép kiszolgálása egy időben stb, akkor már be kell ruházni egy ilyen dologra.

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Új hozzászólás Aktív témák