Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz Intruder2k5 #1337 üzenetére

    oké, köszi, mc-vel szerkesztve, de újra azért nem indítottam... olyan szépen töltöget... :DDD
    rtorrent rutorrenttel. csak annyi bajom van vele, h nem lehet megadni, mennyi legyen a párhuzamosan futtatott torrentek száma pl. letöltésnél. igazából ez sem nagy baj, mert még ha ezzel is torrenteznék egyszer-egyszer a jövőben, akkor sem zavarna igazán.
    most volt egy kis időm, és gondoltam ránézek mit tudtak vele a mesteremberek kezdeni, ha már feltettem az oleget, mert a hálózati nyomtató behányt.
    nájsz. még egy ilyen kopipészt analfabéta is elboldogul vele, miután felküzdötte a rendszert, úgy negyedjére. :DDD
    illetve csak ötlet szinten elgondolkodtam rajta, kiváltom vele a home/backup server/nas/kódoló és még ki tudja mimet. de éppenséggel lehetetlen kiváltani ezzel, mert szegényke, ha másolnak felfele rá, akkor minden más meghal, lefele még nem olyan vészes. másolás sebessége sem lenne rossz.
    így max akkor fogom majd használni, ha több napra elmegy itthonról mindenki és lelövöm a szomszéd szobába rejtett gépet. szünetmentes, szvics, e4300/via csipszet butítva eszik idle 60w, max-ra terhelve (inkrementál bekkup vinyók közt, mellette dts - > ogg kódolás) 80w.
    a rúter meg csak 10w. és ahhoz képest teljességgel megfelelne minden normális embernek. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák