Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacam

    aktív tag

    Huh ez az optware nagyon ütős lehet...ha egyszer felfújom az arcomat, megcsinálom :)

    ...viszont SIKERÜLT a Transmission :D

    Vakartam picit a fejem, mire rájöttem hogy az URL ennél a szutyinál nem jelent mást, mint a disk-en az absolute path-t! :D

    Próbálkoztam én 192...-zni, meg http-zni....de elég volt a: /mnt/[torrent_file path] :W

    Works like charm! :K

    Repül az Ubuntu, ficereg a Debian...tellik a lemez.

    És mindezt egy okostelefonnal irányítva, VPN-el (vagy a nélkül DDNS-el) bárhonnan! :K
    Tegnap szerványoltam egy androidos applikációt, amivel ssh session-t tudok nyitni a routerre, onnan is macerálni tudtam szerencsétlen N15U-t. Tökéletes! Bár lehetne (sokkal) gyorsabb a diszk írás/olvasás...viszont lehet hogy az USB 2.0 ennek a gátja, de az biztos hogy kb azt kaptam ezzel a routerrel, amit szerettem volna! :K

    (bár tegnap egyszer megfeküdt, telefonnal mókoltam, egy beállítás után "SAVE" gombra kattantáskor se kép se hang...csak a sárga "saving..." felirat látszott. 5 perc után újratöltöttem az oldalt, de dobta a kapcsolatot, a VPN konnekció is elhalt...haza kellett telefonálnom, hogy táp ki/vissza! :) De azóta is működik! )

    Nagyszerű router. Nálam ezidáig 9/10 ( USB3.0 jól jönne :D )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák