Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a8l

    aktív tag

    válasz HeavyToys #332 üzenetére

    Nekem is 30megás a net, akkor nem tudok modemet venni ezek szerint.
    Szerinted is egy resettől elmehetnek a szolgáltatói beállítások amik kellenek a hálózatra felcsatlakozáshoz?
    Net továbbra sincs, reset után kap egy 3play user nevet az adsl csatlkaozásnál meg vmi autómatikus jelszót, ezzel zölden világít a az internet led rajta(persze nincs net) ha bírom a sajátot akkor piros lesz.
    A routeren ha autómatikus ip-vel akarok csatlakozni a zte-hez akkor IP ütközés miatt lecseréli az asus belső ip-jét 192.168.1.1-ről ......2.1-re, utána azt írja csatlakozott az elsődleges wan-hoz. Ha pppoe-t választom akkor nem tud csatlakozni ahogy a zte sem a netre.
    Holnap kijönnek, állítsák helyre a zte-t és utána mit állítsak be rajta hogy legyen net az asus-on ?
    Azt hittem ez kicsit egyszerűbb lesz, régebben volt adsl modemem meg router hozzá vmi olcsó 5e ft-os azon kb 3 perc alatt beállítottam és végig jó volt évekig nem nyúltam hozzá.

    A zte-n a felh jelszó be van írva pppoe pass through kipipálva ez jó? Kitörölni nem lehet a felh nevet és jelszót mert azt írja hogy nem lehet üres a mező.
    Asuson pppoe kapcsolat és legyen megadva a usernév meg pw hozzá ami az adsl-hez tartozik?
    Neked ugyanilyen ZTE ZXDSL 931VII v2 van? Fehér szappantartó kinézetű külső antenna nélküli t-home felirattal az elején.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák