Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigdady

    nagyúr

    válasz blakey #7003 üzenetére

    ez a hiba üzenet rá ha a lnon belül átírom a jelenlegit a 192.168.0.1-re és törlöm a régit és mentek:

    [ Szerkesztve ]

  • TeeJay

    félisten

    válasz blakey #7003 üzenetére

    8hónapig volt AC66U B1-em többször volt bajom AC wifivel telefonnal használva
    Az a Broadcom wifi vezérlő ami benne van ősrégi
    A procija szintén ARM ősrégi, fűt mint a kazán, 30fokos panel szobában volt 75fokos, izzott a router miközben gigabites torrentnél 100%-on ment mindkét procimag, mellette már böngészni nem volt olyan pörgős
    Merlin tudás miatt vettem aztán rájöttem rohadtul nem használom ki soha
    Gyanítom a kérdező is csak egy stabil routert szeretne amit 1x beállít és kész
    Semmi extra igénye nincs akkor meg az AC65P bár fikázva van gyári szoftver miatt de amit kell azt tudja, extra nincs benne de mint router stabil és erős
    (Megjegyzem TP-Link gyári szoftverhez képest az Asus még mindig sokkal jobb)
    HWNAT miatt 1000/300-as neten letöltés és seed közben is villámgyors a böngészés
    két darab 2antennás AC-s telefonnal 866mbit linken netezünk és vígan mérek 600-630megabitet szobán belül
    Ettől többet kétlem hogy a 66U B1 tudna
    Egy betegsége van a 65P-nek ami vélhetően fícsör mégpedig hogy sokaknak 100-as csatornáról átáll radar érzékelés miatt. Ennyi
    nálam 56-os blokkon vígan hozza a gyors wifit és sima gyári szoftver van rajta

    AC1200GU-m is van, azt sem mondanám okosabbnak szoftverre mert csak 1-2 funkcióval van több benne, wifije pár dB-el erősebb de vagy 5centivel hosszabb antennái is vannak és ugye ne felejtsük el 65P-ben 4darab osztott antenna van, ebben meg 2+2 de dedikált antenna.
    Szóval hatótávban jobb lehet az 1200GU viszont ennek ellenére is jobb sebességet értem el a 65P-vel 60nm panel lakásban.

    Én nagyon jól jártam hogy a 66UB1-et eladtam, ha a kérdezőnek sincs extra igénye inkább 1200GU-ra vagy 65P-re beszélném rá mert később úgyis mindenhol gigás net lesz és jobban fog járni vele

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák