Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bihariszabi

    aktív tag

    válasz lmano #308 üzenetére

    Én is ugyanígy cselekszek. Egyszerűen nem hoz annyi újítást a rendszer, hogy most egy belakott készülékre rátegyek egy kitudja milyen os-t, aztán bétateszter legyek. Talán majd egy fél év múlva foglalkozom a dologgal, miután kiadtak rá vagy 3-4 frissítést. Rengeteg tapasztalatom van az ilyen verziószám ugrásos rendszerfrissítésekből. Egyszerűen soha nem volt nekem jó. Hiába csináltam master resetet, hiába frissítettem kábellel. Semmilyen házipatika nem tudott olyan minőségű rendszert csinálni, mint amivel gyárilag kiadták a telefont. Azt is simán el tudom képzelni, hogy soha nem teszem fel. Ahhoz nagyon kell dicsérjék az emberek, hogy egyáltalán szóba jöhessen a frissítés.
    És az a baj, hogy minden típuson ugyanez van. Pl iPhoneon is. Verziószám ugráskor úgy elcseszték a rendszert, hogy az életkedvem elment tőle, ezért jöttem vissza droidra. Rosszabb akkuidő, meg valami hívásbug is lett rajta. Hónapokig vártam, hogy kijavítsák, semmi nem történt. Ugyanez volt WindowsPhoneon, is, meg az előző droidommal. Persze ettől még ti tegyétek fel nyugodtan, várom a fejleményeket.

Új hozzászólás Aktív témák