Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atimester

    aktív tag

    válasz XaraX #1279 üzenetére

    Szia XaraX!

    Köszönöm! :R
    Igen, van itt két, néhány hónapja regisztrált, nagy tudású versenyző, akik nevét nem írhatom le, mert személyeskedésért már engem is figyelmeztetett a Moderátor. Az egyik már téged is kioktatott az alapfesz fogalmáról az ASRock P67 alaplapok topikjában, mert ő annyira gyakorlott, és tegnap nekem is elmagyarázta, hogy a sima i7-eseket egyáltalán nem lehet húzni. (Bár nincs neki sem Asus P8P67 alaplapja, sem i7-2600 processzora, de ő jobban tudja mindenkinél. :D ) A másikuk meg mindenhez hozzászól 3-4 alklommal, sokszor feleslegesen, és adják egymás alá a lovat.
    Szóvá is tettem, hogy ez a fórum szakmaiságának a rovására megy …. de hagyjuk ….. törölve lett az összes hozzászólás, sőt én is kaptam egy figyelmeztetést....

    Minden esetre köszi az infót. Közben kénytelen voltam külföldi fórumokon is utána nézni. Egyenlőre 39x102,6 –tal sikerült belőnöm 4GHz-et a sima i7-2600 procimmal, de volt, akinek a 40-es szorzót is sikerült fixálnia. Azokra a beállításokra vagyok kíváncsi…

    Ha majd sikerül más fórumokról összeollóznom a tapasztalatokat, és végig tesztelem őket, akkor majd írok róla egy cikket….

    Attila

Új hozzászólás Aktív témák