Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomeek1

    csendes tag

    válasz vakond5 #3042 üzenetére

    Nagyon köszönöm.
    Hát elkezdtem játékokat indítgatni megterhelni egy kicsit a rendszert és meg is lett a végeredménye.....
    egyszer csak jött egy kék képernyő rajta azzal a szöveggel a windows(win 8.1 64 bit hun)hibát talált és nem müködött megfelelően ezért leáll.majd miután kiírta automatikusan újra indította magát.Aztán folyamatosan elkezdte ezt ahogy feláll a rendszer már dobja is a hiba üzenetet , hogy nem müködik ideálisan és már nyomja is ki magát.(hozzátenném ez elött soha nem találkoztam ilyennel pedíg már megvan a gép egy 2 hónapja és sokat is használom)
    Most levettem csak 20.0 ra így kereken 4.000mhz fut és most jó.
    nem indul újra nem csinál semmit se sőt talán még egy fél fokkal gyorsabb is mint amilyen idáig volt.
    Igen ám de valahol olyan értékeket is láttam ettől a procitól , hogy 4.8 ra húzták meg stb és ott nem írták , hogy újra indult volna a gépe vagy bármi ilyesmi.
    Most azon gondolkodom , hogy a gépem egyetlen gyenge pontja az a táp.
    egy elég gagyi 500w táp van most benne ami újonnan is 6.500ft volt asszem ezzel elárultam mindent.:D
    Lehetséges , hogy ezért írta ki ezt vagy esetleg pontosabban kéne beállítani a biost és akkor nem lenne baja?
    Köszönöm a segítséget !!!! :)) :)) :)) :))

Új hozzászólás Aktív témák