Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • N€T0X|N

    őstag

    válasz AMD_ok #1011 üzenetére

    emellett majd mellekesen tamogatja a kontrollereket is

    Majd ezért jól meg leszek kövezve, szóval még az elején enyhítenék a véleményemen: értem én, hogy miért kell ez (meg a bill. támogatás) és miért fektetnek mostanság plusz energiát bele, hogy használható legyen, amennyire csak lehet.

    De komolyan a tök ki van már azzal, hogy Kunos mindenféle "szarságokat" fejleszt, a komolyabb dolgok helyett. Az, hogy a multira ígéret sincs, az egy dolog. De bakker, még boxolás sincs. Nyilván, amíg a boxutcai dolgok nincsenek rendbetéve, addig a multiról pl. álmodni sem érdemes, márpedig ez előbbiről nincs még hír se. Van nekünk használhatatlan AI-nk, van kontrollertámogatásunk (ami egy vér-szim-fannak nem opció), haverokkal idő-idő elleni mittudoménmicsodánk, ami nem tudom kit hoz lázba (biztos van ilyen is)...
    Jelentik be, adják ki az újabbnál újabb tartalmakat, csak amitől igazán élvezni lehetne a cuccot, az még mindig a környéken sincs. Ha legalább tudnánk valamiféle hozzávetőleges menetrendet, hogy milyen fejlesztés hol tart, az jó lenne, de folyton várni a nagy "semmit" kéthetente, engem erősen lelomboz. Egy új pályától nem lesz új a játék. Egy új autótól nem lesz új a játék. A fizikát reszelgetik, az apróságokat a háttérben reszelgetik, ami nagyon jó, nagyon szép, de komoly funkciók hiányoznak már rohadtul...

    Sent from my keyBoard

Új hozzászólás Aktív témák