Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibaimp

    nagyúr

    válasz Bicskás #3027 üzenetére

    A lopást nem értem, én nem lopkodtam semmit, max mikor a loot ládákat szedtem össze, de azt lehet, csak az őröket kell kinyírni. Amúgy nem is értem a panaszod, mire végzel a játékkal több ezer gyilkosságot fogsz elkövetni, fasza "jósrác szerep".

    "friendly fire" szerintem nincs a játékban, mármint nem kapcsolható. Mire gondoltál amúgy?

    [ Szerkesztve ]

    A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

  • myckey

    veterán

    válasz Bicskás #3027 üzenetére

    Mire kényszerít?

    Baráti tűz? Sehol sztm...de nem jártam utána...aki az utadba kerül, az kapja az áldást. Ilyen ez a háború. Nem lesz olyan, hogy majd átbicsaklik egy testen a fegyver, sebzés nélkül...le lesz gyilkolva, minden is...az AI nak ehhez nem sok köze van. Még lóval is sok sok egyént fogsz elgázolni, ez benne van.. mondjuk nekem ettől, kisebb gondom is nagyobb, pláne ha Hardon, szintezéssel, a nyakamba szakad pár zsoldos meg a fél helyőrség, és ez akkor is benne van, ha alapból "predator" Assasin felállással kezdek neki, csak a végére kicsúsznak a dolgok a kezeim közül.

    Elég hosszadalmas ez a sztori, mindennel együtt, millió küldetés..nem mindig leszel a karakterrel " jó arc" , de nem is ez a játék célja...

    De ezt a lopást nem vágom. Annak örül az ember, ha mindent is össze tud szedni...kelleni fog nagyon, az utolsó peták is, meg az utolsó db kavics is, akárhonnan is kelljen ellopni. Csak ne lássák meg, mert akkor neked ugranak, abból meg baj lesz.

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák