Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz Darko_addict #722 üzenetére

    Szerintem nem éri meg sűrűn fejleszteni, mivel ahogy néztem ugyan annyiba kerül egy 1 szintel alacsonyabb cuccos fejlesztése, mint egy 15 szinttel alacsonyabbé. Az árban a Legendás és az epic cuccok között van (a sima kéket nem éri meg használni sem).
    Én most 60-as szinten vagyok, összeraktam egyelőre két cuccost, az egyik egy full Assassinra, ezzel gyakorlatilag minden ellen ki tudok nyírni (persze van ahol kell a power assassin, de van bőven mindig adrenalin.

    A másik meg egy Warrior szett, amiben vannak azért Hunterre is adó másodlagos perkek, ezzel szépen lehet aprítani az ellent.

    Én jellemzően Assassinként megyek, az esetek 90%-ban ez tökéletesen működik (nekem jobban bejön ez a mód), adott esetben elfutok, de még így is előfordul, hogy egy jó perkekkel rendelkező Mercenary-t véletlenül egy döféssel hazaküldök, pedig csak meg akartam gyengíteni, mert jól jöttek volna a perkjei a hajóhoz.

    Szóval kb 8-10 szintenként fejlesztettem a játékban, jelenleg lvl58-asok a cuccok, de szerintem ezzel már végigviszem 70-ig, és ott maxolom ki amit van még értelme. Az biztos, hogy amikor már a szinted és a gear szintje között 8-10 a szint van, akkor ez már felfogható nehezítésnek is :DDD

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák