Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    válasz VTom #371 üzenetére

    Én mostanra lettem igazán "gyakorlott" harcos és most már 10-ből 9x győzök akkor is ha van 3 fejvadász, 4-5 katona és a lakosság ellenem :D

    Tegnap Athénban találtam egy rangsorban előttem álló zsoldost, mondom ezt behúzom és akkor a legjobb 10-ben leszek. 20mp alatt kivégeztem, de pont valami raktár vagy valamilyen építmény mellett érte a végső találat, erre nekemjött 4-5 kemény athéni "rendőr". Elkezdtem csépelni őket, de a piac is közel volt, néha kapott egy-két fülest pár helyi polgár is. Na erre azok seprűt ragadtak és jöttek rázni a fát. Na, de ha civilt ölök, akkor hirtelen nagyot ugrik a körözési ráta, pár perc múlva már 2 fejvadász jött. Az egyiknek medvéje a másiknak oroszlánja volt. Már jött a távolban a harmadik, amikor becsatlakozott még két kóbor kutya is - ugráltam körbe körbe mint a vadszamár, öltem mindent ami mozgott és végül mindenkit levertem, de nem lettem volna a helyi városvezetés helyében amikor erről nyilatkozni kellett a sajtónak :D

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák