Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    Legacy of the First Blade spoileres:
    Míg az alap játékba Kassandraval direkt egy minden nőt 18-99 között megbaxo lezbit csináltam addig ebben a DLCben nem tehetem meg hogy ne legyen gyerekem ettől a buznyák fiúcskátol... Még ha valami baxo karaktert találtak volna ki Darius fiának azt mondom oké meg kell örökíteni a verünket de miért pont egy ilyen lapáttal agyonvert búza fejű karaktert kellet erre kitalalni?! Nagyon nagyon nagyon xar ez a DLC ilyen szempontbol teljesen megköti a kezed... Utolsó boss fight is egy vicc hogy scriptelt pajzsos ugrálása miatt meghaltam vagy 50x mire rájottem hogy csak kikell várni míg Darius felkell a 2 pofontol és leszedi a pajzsat a bossnak.. Én direkt assassin vonalú karaktert építettem akivel még a mitikus lényeket is legyaktam de ezt kva nehéz volt mert gondolom ha fogom és warrior skillel neki megyek én is letepem a pajzsat ha akarom.
    Ha jól értem El pidios ;] nagy nagy nagy nagy apja volt Aya/Amunet-nek aki létrehozta az assassin ordert.
    Csóri Alkibiades, mindig lemondtam a randinkat de ha tudom hogy úgy is megfarkalják a karakterem akkor minden orgiajaba beleviszem Kassandrat... Már az is jobb lett volna ha a Darius rakja teherbe nem ez a kis takonyfej aki talán egy jó íjász de nagyon semmi skille nincs igy annyira gagyi az egész, ez így ilyen tipikus gagyi amerikai romcsi sztori volt...

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák