Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz tibaimp #3013 üzenetére

    Persze, mondtam őket már korábban is...csúnya lenne, ha nem élnék a lehetőséggel.
    Kezdetektől különböző módon játszom, nem győzöm pakolgatni a "cuccokat", fejleszteni adni venni módosítani stb... a fenti képeken sem ugyan az a fizimiskám :)

    Most hogy a hajó már kb totálon van....kezdem belakni a negyedik helyet is, a karakteremnél... (már korábban megvettem). Hepha viszi a drachmat, de lassan lassan tőle is megtanulom, ami különösebben kell, max közeli szinten elsajátítva ( tulajdonság jobb oldalán, az 5 jelzés ).

    Van egy közelharcos, hp-armor warrior
    Vadász, armor-hunter-warrior
    Orvgyilkos, Assasinra gyúrva, Dárda bedobva...ami miatt jelentősen nő minden sebzésem, cserébe az életem egy egységen áll, ez ilyen Hirtelen halál....egy találat, egy ember, kivéve ha zsoldossal találkozom, de képességekkel azokat is gyorsan üti, többnyire....van benn elhalálozásnál feltámasztó. Még nem kellett. Hard és medium szintezés.

    Mastery lvl ben, ( ami 50 után jött, asszem... ) kritikus esély- sebzés, armor/hp/ellenállás, tőr sebzés amire rakosgatok. Képességfán minden olyan maxos, ami kell nekem.
    Most léptem lvl 66 -ra. Zsoldos ranglétrán T1 S2 ben vagyok, lassan S3....

    Negyedik, karakter összeállításnak még nem tudom pontosan, valamire rágyúrok...

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák