Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • weres78

    senior tag

    válasz weres78 #8035 üzenetére

    Közben rájöttem, hogy Te PVE-ről beszélsz, én pedig PVP-ről.
    PVE-ben a DPM-re hajtanék és a látótávra a nagyobb spot damage miatt.

  • Patrick76496

    őstag

    válasz weres78 #8035 üzenetére

    Ez mondjuk igaz. Most az Ariete-nél kicsit én is ráálltam a pontosságra, jelenleg 0,09. Ez még fejlődik, de érezhetően jobb. :) Bár néhány mozgó tank ellen még így sem jó, a nagyon pici weakspotokat nehéz eltalálni. Az MBT-70-re nagyon jól jönne az Ariete-s retrofit.
    Jaja, nagyrészt inkább PvE-zek. Csak MBT-70-vel PvP-zek, de platoon nélkül elég rossz sajna.

    Bocs a késői válaszért, egyetemista vagyok, nem mindig érek rá/van energiám, mire hazaérek és ráadásul a lassú válaszolás is a szokásom. :B
    - - - - - - - - - - - - - -
    Ti tudtok arról, hogy van a játékban valami power cap? Mármint ez alatt azt értem, hogy az MBT-70-nek csokival 10.67 az újratöltési ideje, és ha energiaitalt pakolok bele, akkor is. Pedig más tankoknál ez ilyenkor mindig javul. Sikerült már valakinek 10 alá vinnie az újratöltési időt? Nem arra hajtok, csak arra vagyok kíváncsi, hogy tényleg van-e cap. Pl WoT-ban sem tudtam 1.89 alá vinni a Churchill III újratöltési idejét, mondjuk az már úgy is durva volt. :DDD

    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de manapság a botok szerintem túl nagyokat sebeznek HE-vel. Csak szerintem abnornális, hogy egy kb 20 mm átütésű lövedék a robbanásával 400-akat sebezzen a ~600mm vastagságú fronttal rendelkező tankomba (itt az Arietere gondolok, pontosan nem tudom mennyi van neki, de elég kemény)? A legjobban ezen akadtam ki. Leo 2A6 700 felett lő belém HE-vel. Oké, hogy kritikus, de ez még anélkül is legalább 500 lett volna... Hogy működik ez a HE mechanika?

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák