Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllarus

    veterán

    válasz mcwolf79 #2687 üzenetére

    Valahogy a pve-ben sokkal több a normális csapattárs. Valamelyik csatában egy Leo 1 kicsit nagy hátramenetet vágott le töltéshez (vagy 20m-t tolatott), és nekem jött. Utána bocsánatot is kért (nem sebzett meg különben, láttam hogy jön, én is tolattam vele). Ilyen pvp-ben nincs, ott még engem hibáztatott volna, a wotról nem is beszélve.
    Jelenleg az idióták többsége a pvp-t tolja. Korábban írtam, szerintem ez később meg fog fordulni, de most a pve-ben remek csatákat lehet tolni. Az AI elég jól van programozva, többször láttam már botot bevállalni lövést a sérült "társ" helyett, okosabbak, mint sok játékos. :U
    Médium nehézségen elég gyorsan ki lehet fullozni a tankot, és utána menni vele pvp-zni.
    Amúgy meg itt nem fontos nekem előre rohanni, a T3 már teljesen élvezetes, T1-2 is jó volt, de a 3 már olyan jó, hogy itt el tudnék játszogatni végig. Az M60 Patton még bevetésre vár, de a Leo 1 és a T-62 remek járművek, szórakoztató velük menni - pont azt az élményt adják, ami a wotból már régóta hiányzik nekem.
    A T4-eseimet még nemigen próbálgattam, a Swingfire durva jószág nagyon, az látszik.
    Tényleg, azt nem tudja valaki, az OB vagy ha lesz, a végleges verzióban lesznek wotos garázshely-megoldások, vagy marad a mostani, annyi tankot veszek, amennyit csak ki tudok fejleszteni módszer?

    [ Szerkesztve ]

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

  • Balika23hun

    aktív tag

    válasz mcwolf79 #2687 üzenetére

    Minden játékban vannak agyhalottak ez a f2p-ekre különösen igaz. De nem mindegy hogy a játék ellensúlyozni próbálja e őket vagy még rájuk tesz 1-2 lapáttal hogy biztos uninstalláld a játékot.
    A wot-tal az a baj hogy többet mérgelődik miatta az ember mint amennyit élvez benne és ez sok mindennek a következménye. És nagyrészt nem hülyék hibája.
    Az AW-ben pedig jelenleg (ismétlem jelenleg) pont az a jó hogy még a hülyék ellenére is lehet jókat játszani és ritkán húzza fel magát az ember.

    Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

Új hozzászólás Aktív témák