Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balika23hun

    aktív tag

    válasz Hafy75 #481 üzenetére

    Nekem is nagyon bejön az AW. Fél 7-kor elkezdtem játszani és csak azt vettem észre hogy 20.50-kor jött az üzenet a szerver leállásról.

    Ami bejön nagyon:A pályák kialakítása.A célzás az egyszerűen prima, nincs az mint wot-ban hogy beszűkült célkereszt mellé még el kell mondanom két imát hogy be is találjon a tank (1 ima hogy eltalálja, 1 pedig hogy ne pattanjon le). Már alsó tier-ben is élvezet játszani, a PT-76 nagyon megtetszett.Körönként 1100-1700 közötti sebzést csináltam vele.Ennek ellenére a winrate-em olyan 30% körül volt a mai napon.A meccsek nagyon szorosak, a végére mindig kevés tank marad a győztes oldalon is.Nincs az mint wotban hogy az egyik oldal legázolja a másikat 3 perc alatt.
    1 kör volt olyan hogy nálunk 2 tankot szedtek csak ki, a vicc az hogy vesztetünk mert a maradék 4 tankja az ellenségnek befoglalta a zászlót.

    Ami még nekem zavaró az egérkezelés mellett az a baráti sebzés ütközés esetén, épp hogy hozzáér a tankod a másikéhoz már hp veszítettek.Meg leugratsz 1 kis dombról és mínusz 50 hp.

    Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

Új hozzászólás Aktív témák