Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz VágniValó #44855 üzenetére

    ?
    ___________________

    Csöppet vastagok a kontúrok, meg egy kicsit sötét is. Plusz szerintem az aljából nyugodtan mehetne 3-4 sor, hogy ne legyen olyan egyenes a testének az alsó része. És megvágva akár lehetne egy picit nagyobb is. ;) - vond

    Ha vágva lesz kicsit akkor ok, de sztem ennél nagyobb már ne nagyon legyen, így se kicsi :) - koxx
    ___________________

    Kicsit megpimpeltem a testét, hogy combosabbnak tűnjön. 58x47px > 55x45px-ig itt a sor. Az utolsó kettő 56x45px és 55x45px, de szerintem még ebben a méretben is látható. A kontúr szerintem adja magát ehhez a grafikához, hogy ekkora legyen. :B Ha megvan a méret, akkor még világosítok rajta egy picit. - CactuS

    >
    ____________________________________________________________

    Csajozós test. :DDD Sokkal jobb. :K De az a helyzet, hogy koxx-nak igaza volt. Még az utolsó is nagy egy kicsit. :) Tudsz még 1-2-3 pixellel kisebbeket tolni? Köszi! - vond

    ____________________________________________________________

    54x44px 53x42px 52x42px + helyretettem kicsit az árnyalatokat.

    (#44899) Kéri, mehet. Szerintem a középső 53x42px ok lenne. Többiek, amelyik nagy kép marad csak az maradjon a 3-ból, a többit vegyétek ki.


    Az utolsó eresztésből a legkisebb (harmadik) menjen. A kérvényezőnek is okés így. Nem törlöm ki a többit, ez így elég egyértelmű. :) - vond

    Egyéni arcképe beállításra került. – jim bcs – 2019.02.08.

    Nevezd meg az új arcképedet. Köszönjük!

    [ Módosította: jim bcs ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák