Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akoska23

    aktív tag

    Sziasztok! Csatlakoznák én is a csoporthoz, mint egy 2,5 éves kisfiú apukája.Kicsit visszaolvasgattam amit én tapasztalok: Az én fiam sem játszik sokat a szobájába inkább akkor megy be ha valami olyat akar csinálni amit ellenzünk (pl:bemegy becsukja az ajtaját leveszi a zokniját amit tudja hogy nem szabad és visszajön,vagy ha megszerez egy nem neki való dolgot a polcról és azzal játszik odabent hogy ne vegyük észre). Én sajnos külföldön dolgozom 5-6 hétig nem is látom de ha hazamegyek akkor észreveszem hogy nagyon apás (vagy csak hiányzom neki) de hála istennek akkor folyamatosan a közelemben van én segítek neki enni vagy én altatom viszem magammal mindenhova szinte. A fiam még nem beszél csak érthetetlen szavakat gagyog már azt is hallottam hogy csak lusta beszélni, vagy azért nem beszél mert trauma neki hogy nem vagyok otthon viszont már szinte mindent megért ha kérünk tőle valamit,vagy ha leszidjuk,és mindent "elmagyaráz" mutogatással testbeszéddel.Ha nem "akarjuk érteni " mit szeretne akkor pedig jön a hiszti amit nem tudom hogy sok-e az ő korabeli gyerekeknél de szerintem igen.Mostanában azt vettem észre hogy ha a feleségem hívom skype-on a fiam is tudja hogy én vagyok az és folyamatosan hallgatja miről beszélgetünk. Már ritkán de azért elalszik magában a szobájában de éjszaka azért beszökik az ágyunkba. Sok játéka van de leginkább autókkal játszik órák hosszat csoportosítja,tologatja őket és nevessetek ki de látom hogy tudja melyiket kapta együtt a másikkal és csak úgy játszik vele ha esetleg összekeverjük őket szétválogatja pedig ca 100db ról van szó.
    Nagyon rátok ömlesztettem most mindent de végre van hol leírni ezeket a dolgokat és ez kijött belőlem :B

    A fiamat Zalán-nak hívják.

    Kinek mi a tapasztalata a bilire szoktatás terén, nekünk nem akar ráülni pedig már több fajta bilit is próbáltunk inkább visszatartja,hisztizik vagy elbújik és pisil (mondjuk inkább csak elbújnamert ijenkor a következmények miatt fokozottan figyelve van.
    Itt egy pár friss kép róla:
    1
    2
    3

    A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

  • akoska23

    aktív tag

    :D Hát az biztos hogy megérteti magát odavisz ha akar valamit és el is mutogatja (pl ha szeretne kimenni az udvarra akkor a cipőjéhez visz ha begurul egy autó az ágy alá akkor oda nyújtogatja a kezünket....)

    A bilire nem hajlandó ráülni ha már elővesszük akkor kitör a hiszti ha pedig rászólunk hogy üljön rá akkor addig sír ameddig rajta van. Próbálkoztunk lekötni a figyelmét de ha észreveszi hogy gyengék vagyunk már fel is pattan róla :DDD . A pelenkát nem szereti annyira legjobban úgy szeret lenni ha semmi sincs rajta már magának is leveszi a pelust. Előttünk nem mer bepisilni ha látjuk hogy csupaszon a saját szobája felé megy már szaladni kell utána.

    A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

  • akoska23

    aktív tag

    válasz hdman #4015 üzenetére

    Nekünk is volt hasonló habtapi a fiam megrágta mindet :DDD

    A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

  • akoska23

    aktív tag

    válasz AMD Power #4029 üzenetére

    Mi erre az időszakra vettünk valami gélt az ínyére ha gondolod megkérdem a feleségem mi volt a neve.

    A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

  • akoska23

    aktív tag

    válasz mefistofeles #4037 üzenetére

    Igen mi is Dologélt használtunk. Hála istennek nagyon jól bírta mikor jött a foga nem is nagyon emlékszem átvirrasztott éjszakákra. :N

    Más: Nemrég kapott egy hintalovat (hintaoroszlánt) a fiam és az istennek sem akart ráülni csak tologatta hintáztatta. :O Tegnap küldött a feleségem egy videót és láss csodát a kisfiam rajta ül és hintáztatja magát :DD . Ezután remélem már kihasználja a kismotorját is mert azzal sem ment még egy métert sem inkább felborítja és forgatja a kerekét de már lassan hátha rájön hogyha ráül és hajtja magát az milyen jó móka.
    Ehhez hozzá tartozik hogy bárminek aminek kereke van vagy gurul annak nem tud ellenállni volt járás segítője ami a későbbiekben kisautóvá alakult,kismotor ,futóbicikli de mindennek csak a kerekét forgatja órákig miután felborította. 1 éves koráig 2db műanyag flakonnal játszott naphosszat gurítgatta a szobában úgy kellett eldugni ha vendégek jöttek :DDD

    A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

  • akoska23

    aktív tag

    Nekem a gyerek cuccok adás-vételét a feleségem intézi de van egy nagyon jó etetőszékünk egy gyereket futott :DDD olcsón átadom nem ezen akarok meggazdagodni.És van pár ingyen elvihető,ruha is 92-es mérettől lefelé fiúnak,esetleg érdeklődés esetén eladó sosem vagy nagyon keveset hordott boltban vásárolt márkás cipők 23-es mérettől lefelé . :DD
    A teljesség igénye nélkül pár kép:
    3 patentet cserélni kell lapra csukható 5000ft

    23 as 2000ft

    Kifogástalan állapotban 21-es 3000ft

    A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

Új hozzászólás Aktív témák