Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Csiga85 #7713 üzenetére

    Nohat :D halad ez szepen:)

    Sajnos nalunk nem lehet annyi korkulonbseg, amennyit szerettunk volna. LEgkevesebb 21 ho lehet, nem vagyok tole boldog. :( Nem igy terveztuk.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • Melack

    veterán

    válasz Csiga85 #7716 üzenetére

    És a kiscsaj hogy fogadta, hogy lesz kistestvér? Vagy még nem tudatosult benne a dolog, hogy anya hasa rejti a "játszópajtást"?

    Tildy: erről a 12 hónapról nem hallottam. A másik fele ok :D Amúgy mennyi korkülönbséget szerettetek volna?

    Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

  • tildy

    nagyúr

    válasz Csiga85 #6795 üzenetére

    Most hogy kicsit visszaolvastam nem igazán lett igazad, eddig többségében még átlapolósban toltuk. Viszont már nagyon menne, most kezdünk fokozatosan áttérni a felül bújósra, bár inkább lassan már póló gatya kombi megy.
    "Ilyen hozzáállással, kívánom, hogy problémamentes és este alvó, nappal alvó és békés gyereked legyen... :)
    Bár nem aludta végig az éjszakát azért relatíve hamar visszaaludt, magam is meglepődtem. Van egy alvásciklus néző órám , napi 6-7 óra alvásom majdnem mindig megvan. Meg sokszor váltásban toltuk toljuka férjemmel az ébredést/etetést. Nappal nem alszik a gyerek, ellenben hihetetlen jókedélyű.

    Tildy " A kesobbiekben, mikor majd egyedul hasznalja ugyis atterunk muanyagra, de 0-3 honapos korig ezt tartom jobbnak."
    Az üveg cumisüvegre:kb 9 hós korig azt szerettem jobban, lévén sokkal tisztábbra lehet mosni. Aztán a nagyobbik úgy két máterről leesett, pattant párat a padlólapon és eltört. Ettől függetlenül teljesen elégedett voltam vele, ha jön a következő gyerek, megint veszek. Műanyagból már kellett kidobni, mert akármennyire mostuk én már nem láttam higiénikusnak.

    A kis korkülönbséget a császár miatt coptuk, ugyanis min 12 hó várakozást ajnlottak a két terhesség közt. Mindenesetre szorgosan próbálkozunk úgy két hónapja, viszont egy petevezetővel kicsit másak az esélyek

    Babakocsiról: az első 1-2 hónapban nem volt, végül vettünk egy stokke xploryt használtan.de nehéz volt közlekedni vele, ezért hugomra bíztam adja el, de még nem adta el. Végül cybex curát vettünk, elég nagy csomagtérrel, de kb fele fele arányban használjuk az ergobabyt/meitait és a babakocsit. Most Magyarországra is az ergóval jöttünk. Amit a gyerek nem tolerált nagy bánatomra az viszont a szövött kendő volt. Feszített ki belőle és ordított. Így azt hamar feladtuk. Pedig jobb lett volna.

    Ghoosty ": Itt már felmerülnek bennem kétségek. A hasam miért rosszabb támasz, mint az a rongydarab, ami amúgy támasztja a hátát. Hosszú távon talán tényleg okoz valamit." Próbálj ki egy függőágyat és megtudod. Elviszi a gerincről a terhelést a kendő. Ezértjavasolják az elejétől.

    AMire csak részben sikerült átállni, pedig nagyon szerettem volna, az a mosipelus. Heti egy nap kb mosipelusban van, főképp hétvégén, mert akkor én vagyok vele. De írtam is , alapból próbálunk egy utat , ha nem megy, vagy túl nagy nehézség, akkor b terv. Következő gyereknél viszont megpóbáljuk megint a kendőt is meg a mosipelusozást is.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák