Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz mpierre #91 üzenetére

    Na a fürcsit első körben a mamára bíztuk. Biztos ami biztos. Aztán már párom csinálja. Én meg csak segítek...
    Most kezdem a tanulást a pelenkázással, öltöztetéssel. Aztán jön talán a fürdés is.
    Azért elég nehéz egy ilyen kis picikét finoman de biztosan megfogni. Jobbnak láttam ha nem azzal kezdek, hanem majd ha rendeződik kicsit a helyzet, beállnak a megszokott dolgok stb... :)

    "Az apukáé meg a saját fia első barátnőjébe beleesni..."

    Na, én ilyesmire még csak nem is gondolok. Hiszen épp tegnap jutott eszembe, hogy még 10 év múlva is milyen picúr lesz ez a kisgyerek. Hiszen még akkoris picinek számít majd... Pedig azért 10 év nem kevés... Belegondolva 10 éve még az érettségire se(!) készültem.
    Azóta meg már megvolt az érettségi, a technikusi, az infos okj suli, megannyi b.nő, buli, game, nyaralás, meg már vagy 6 évnyi meló... Szóval 10 év alatt is annyi minden történik, hogy hihetetlen, de Ő még akkor is csak egy kisgyerek lesz...
    A gondok majd inkább 13-15 évesen kezdődnek majd. Szerintem. Remélem sikerül jól nevelni... Bár őszintén nem tudom mik alapján kellene. Persze, ösztön meg miegymás ... de azért... Na majd alakul.

    @Psy:

    "Az anyukánál gyorsabb elalvás teljesen természetes"

    Jajaja tudom :) Csak amíg a pocakban volt és mikor rátettem kezemet a kis lábára, mindig elhallgatott, lecsendesedett, nem mocorgott olyan hevesen. Gondoltam hátha én leszek a megnyugtatója :) Majd egyszer...

Új hozzászólás Aktív témák