Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz DeFranco #14051 üzenetére

    Köszi szépen, igen a kutya csaladtag, van külön karabineres biztonsági öve, egy hordozóban meg is bolondulna meg szerintem félne is. A gyereket meg néha vehemensebben védi mint engem, ami innen nézve eléggé ciki. :DDD
    A nejemnek szeretnék kényelmet valahogyan, mert ha beultetem középre két oldalra a két gyereket akkor szegény nyomorog... Az autót a családnak vettem, tehát szeretném h mindenki kényelmesen és a lehető legnagyobb biztonságban utazzon benne. A légzsák kikapcsolhato, az az egy, de azon kívül van még 6 a kocsiban, bár mindenképpen gyerekulesben gondoltam előre ültetni, csak ugye itt no isofix...

    @tboy93: A normálisat kifejthetned, most van egy isofixes (ezt kinotte) meg egy olyan amit biztonságiövvel kell bekotni 9-36kgig. Utóbbit nagyon szereti mert pohartartos és csipog ha kikoti magát a lurkó.

    A kérdés arra irányult h szerintetek is jobb e hátul hagyni és felaldozni anya kényelmet a biztonság oltárán vagy inkább jöjjön előre a nagy mellém. Az is felmerult ha előre jön akkor sima ulesmagasitot kap, de attól félek egy kicsit, annyi erővel a kocsi kézikönyvet is alatehetnem...

    Azt nem írtam, de ez egy 2019es 1,4T GL+ Vitara, én meg BP-en autozom sokat és egyesek szerint sportosan vezetek...

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák