Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz mefistofeles #1107 üzenetére

    Hát én voltam bárányhimlős, arra emlékszem,hogy viszketett. Valahogy természetes volt, hogy abban a korban a gyermek ezen túl kell essen. (Bár lehet,hogy ezt csak ott Erdélyben). Na mindegy, épp és egészséges vagyok azt hiszem. :D

    Ami bajom van nekem ezekkel,hogy a vírusok módosulnak, az oltások elavulnak. Mennyire mennek utána, mennyire fejlesztik? A másik, hogy kicsit hiszek az összeesküvés elméletben, hogy beoltják valami szarral, hogy aztán idősebb korára biztosan fasza kis gyógyszer fogyasztó legyen belőle. Tudom,hogy ez hülyén hangzik, de szerintem itt mind tudjuk, hogy a kisgyerekesekre mennyien rászállnak, mert hogy az ember nem sajnál tőle/érte semmit és tökre néha észnél kell lenni.
    Mellette meg ott van ugye, hogy ha elkapja akkor szinte biztos a maradandó károsodás.

    Ott van ugye az influenza oltás...amelyik évben beadattam, abban az éveben tuti elkaptam. Amelyik évben nem, még náthás se lettem és azóta se adatom. (Hozzáteszem, anyám, aki egészségügyi dolgozó, ellenzi veszettül.Legalábbis az influenza oltást.)

    Az összegek annyira nem érdekelnek, hisz mint írtam, az ember nem sajnál semmit a kölöktől. :DDD

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák