Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz Tothgera30 #17408 üzenetére

    A többiekhez hasonlóan engem is kicsit félrevisz az asztal és a helység kapcsolata. :DDD

    Nálunk az volt a koncepció, hogy van a gyerekszoba...és ott van egy kiságy(120x60) ami hosszú távon kiszolgál. Nem akartuk magunk mellé szoktatni öbölbe, hogy X hónap múlva az legyen cél, hogy megtanuljon külön aludni. Ehhez mindketten ragaszkodtunk. Bár voltak érzelmi megingások... Végül a gyerek is megerősítette ezt.*
    De van kamera felszerelve, telefonról, gépről mindent látunk olyan minőségben, hogy konkrétan látom a mellkas emelkedését amikor lélegzik. Ettől még van légzésfigyelő...
    A kiságynál az volt az egyik szempont, hogy több szintre lehessen szerelni a fekvő felületet... Amíg pici, addig könnyebb legyen kivenni és betenni... Aztán az ülés, majd állással megy lentebb. Ez végül elég gyorsan be is következett mert 9 hónaposan 1hét különbséggel felült, majd felállt... Viszont a mélység miatt, most elég kényelmetlen a 8,5kg kis popóját betenni altatáskor. Talán ha süllyeszthető lenne az oldal rács az segítene ezen... de ez már csak gyakorlat alapján lecsapódó gondolat.

    *Nem tud velünk aludni. Kíváncsiságból próbáltuk... játszik...szétrúgja a vesénket, lemarja az arcunkat. :D Még a hétvégi reggeli kis romantikuskodást is széttrollkodja.

    A szobájába én is akartam fotelt, vagy hintaszéket...de a feleségem nem akart erre költeni. Nagyjából minden alternatíva 50-60K fölött volt, ami átlépte az ingerküszöböt. Egyébként totál igaza volt. Nappaliban a kanapén egy szoptatóspárnával támasztva teljesen jó. Vagy a hálószobában az ágyon ugyanez, ha valami miatt a nappali kiesik. pl vendégek.
    Szóval ha már eleve van egy kanapé a szobába, az lehet egy jó kiindulási alap.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák