Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz brickm #83950 üzenetére

    A win-es CC csomag is nativ. Lehet bennen van a hiba, fen pha*z is vagyok, de 20+ ev windowson szocializalodas miatt 7 honap alatt nem birtam megszokni a Macost, pedig vitathatatlanul intuitiv es franko oprendszer.

    Egyebekent felment a w10x64, koszonom a segitseget mindenkinek ezuton is. Eddig minden OK, bar nem latom a mac-es kotetet, de a paragon 10 napos trialall boven lesz idom athuzni mindent ntfs ala.

    Kerdes viszont. Bootcamp managernel a maximalis meretre allitottam az ntfs-t, viszont az adat migralas utan a mac patricion fel fog tobb10gb hely szabadulni, amivel szeretnem az ntfs patricio meretet novelni.

    Ez alapjan nem atomfizika, backup a fontos adatokrol mar keszul kulso winyora, de van amire kulonsen kell figyelni? Utoljara win7-et telepitettem T420-ra 3 eve, win10 eddig csak ceges laposon volt, Enterprise es GP-bol menedzselve. szoval nem vagyok naprakesz

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák