Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TigerCat

    nagyúr

    válasz bmwk1200s #51050 üzenetére

    A Razer azért jó választás, mert egyszer beállítod, onnantól tökmindegy milyen gépre dugod rá, úgy megy, ahogy te szereted. Ugyanis saját memóriájában tárolja a beállításokat, így nem kell felrakni a szoftverét sem. Én is a munkatársam Windows-os gépén állítottam be úgy, ahogy szeretem, majd rányomtam a Mac-re és kész is voltam.

    Egyébként így:

    Lementettem, hogy ha egyszer mégis elállítom, tudjam mi volt a megszokott érték.

    A másik ok, hogy a gyorsulást szépen kezeli, ami sok egéren kifog. Ugyanis Mac-en lassú mozdításnál szinte semmi gyorsulás nincs, míg, gyorsan mozgatva komolyan meglódul a kurzor. Kiszámíthatatlan. Ez Trackpad-en nagyon jó (nem véletlen, hogy lassan minden vackuk tapogatós lesz), de egérrel valami rettenet. Az összes általam tesztelt egér közül, ezen probléma megoldásában a Razer-ek bizonyultak a legjobbnak.

    A harmadik az ergonómia. Rém kényelmes egér. Persze ez tényleg egyén függő, de hogy az Apple hulladék medzsik mauszánál ezerszer egészségesebb ezt fogni, az biztos.

    És igen, mivel tényleg jó minőségű cucc, nem akad, nem laggol, csak teszi amit tennie kell. Észrevétlenül, pontosan. Így szívesen ajánlom.

    ♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Új hozzászólás Aktív témák