Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zenit73

    aktív tag

    válasz KubanitoS #105912 üzenetére

    Nagyon jól tettétek, hogy az M1 mellett döntöttetek. Volt oledes asusom, oled gyönyörű volt, de fényes, bevonat nélküli, ez miatt szinte használhatatlan. Egy sima youtube videó nézésnél sütött a gép, ment a venti. 67Wh akku max. 10 órát bírt, ebben már volt némi rádió hallgatás is. Billentyű világítás lézer kék fénnyel egyenesen a szemembe (ráláttam a ledekre), sötétben idegesítő volt, és még biztos tudnám sorolni ha gondolkodnék.

    Ugyan ekkor használtam M1 airt is, gép mindig hideg (pedig pont nyár volt), 50Wh akkuval ugyan olyan körülmények mellett 25! óra üzemidő, bill. világítás hibátlan.

    Más: most 14" prom van, amikor megvettem 880e-ért, kicsit bolondnak tartottam magam, később akcióban 780e-ért is lehetett venni. Hát a mostani árak mellett ezek az árak ajándéknak tűnnek, figyelembe véve, hogy ez sokkal komolyabb gép mint az új air, meglepődtem, hogy nincs az új airban mini led képernyő, notch van, de úgy látom sokkal vastagabbak a kávák. Hangjára kíváncsi leszek, mert kapott mélysugárzót, és bár a régi air is nagyon jól szólt, a 14" pro agyonverte hangra a 4db mélysugárzójával, 16" proról nem is beszélve, haverom olyat vett, összehasonlítottuk, az egy klasszissal jobb.

    Ha valakinek sikerül venni régi (370 környékén) áron M1 airt, az verhetetlen vétel most (bár eddig is az volt), figyelembe véve a konkurenciák gépeit is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák