Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TigerCat

    nagyúr

    válasz Bazsee71 #102815 üzenetére

    Céges gépek felismerik a nyomtatót, nem kell telepíteni semmit. Ez is inkább típusfüggő. Amihez pedig kellett a gyári szoftver, az simán felment. Persze egy újraindítás kellett hozzá, de nem volt vészes. AMi viszont szívás, az a régebbi hardver. Na, ott lehet mókolni...

    Vettem mikrofont, ami papíron támogatott volt macOS alatt is, ennek ellenére minden indítást követően elfelejtette, hogy csatlakoztatva van és nem működött. Windos alatt meg szépen ment.

    Szóval egyik rendszer sem tökéletes, de szerencsére van választási lehetőség.

    ♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

  • Pano

    addikt

    válasz Bazsee71 #102815 üzenetére

    Persze. Napi szinten -használnám- mind a három rendszert jelenleg: Windows, Linux és MacOS.
    Mindegyiknek van bőven baromsága, amitől az ember falnak tudnak menni, de egyelőre nálam a macos viszi a prímet. Ne haragudjatok, hogy itt szidom, de tényleg most ilyen nagyon elegem lett hangulatba kerültem tőle.

    Imádom benne, hogy nem kell ki/be kapcsolgatnom, csak felnyitom, lecsukom és kész. Imádom, hogy sokáig bírja az akksi és csendes a működése. Imádom megfogni a full fém készülékházat és ránézni a kijelzőre. De ezek a szoftveres hátráltatások kicsinálnak. Addig, amíg csak netezgetek vele a böngészőben nem annyira gond, de azért nem csak erre akarnám használni. Arra elég lenne egy negyed annyiba kerülő tablet.
    Nem rossz az m1 proci, de én teljesítményben azért annyira nem vagyok elájulva tőle. :) Itt-ott azért elég lassúcska tud lenni a rendszer.

    Számomra jelenleg teljesen érthetetlen, hogy ilyen tök alap dolgok miért hiányoznak. Olyan alap dolgokra kell gondolni, ami mindenhol máshol megvan... vagy arra, hogy miért nem támogatunk olyan dolgokat alapból, amit kb a modern világ legalább 90%-a használ.

    [ Szerkesztve ]

  • emvy

    nagyúr

    válasz Bazsee71 #102815 üzenetére

    Ez azert van, mert csomoan toljak, hogy huha, ez a vilag legjobb rendszere. Pedig nem -- nincs vele semmi gond, vannak tokeletlensegei, ahogy a tobbinek is.

    A legnagyobb hazugsag az, hogy 'intuitiv'. Egyebkent ez iOS-nel is elojon. iOS-es Safariban a PDF-be nyomtatast ugy kell elerni, hogy
    - rakattintasz a megosztas gombra
    - ott a nyomtatas, ami megjeleniti a fizikai nyomtatokat
    - majd a dialogusablakban hosszan nyomod a 'print' gombot (!), es utana megjelenik a print to PDF

    Szerintem Mac-et azert erdemes venni, mert 1) jo a hardver 2) jo a quality control. Az oprendszer az olyan, amilyen, vannak elonyei meg hatranyai.

    while (!sleep) sheep++;

Új hozzászólás Aktív témák