Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • general

    addikt

    válasz Head88 #65476 üzenetére

    amilyen szinten rombolja az Apple a saját, nehezen kialakított ázsióját, nem csodálkoznék. lassan csak egy széthype-olt divatmárka lesz a hülyéknek. :((( egyre több helyen látom, hogy komoly munkára only Windows... és okkal, én is szívok vele rendesen, mert például nem lehet rendesen bekalibrálni egy kijelzőt, monitort, ha azt MacOs-sel használod. a saját színkezeklési protokollja ugyanis nem tudja használni az icc profilt, sokan jelezték is már nekik, és simán tesznek rá. vicc az egész, hetekig szopattam magam, bújtam a netet, kalibráltam, teszteltem, nem nagyon van megoldás, szinte lutri, sikerül-e az adott eszközre a kalibrálás vagy sem. Windowson ugyanezen kijelzők, amiket próbáltam, gond nélkül kalibrálhatóak. és hozzáteszem, hogy a fotós és filmes társadalom legalább fele, ha nem többen Mac-en dolgoznak. El Capitan óta van a gond, amennyire ki tudtam deríteni.
    próbáltam macbookon, vadiúj imacen, mac pro-n, hackintoshon, mindenütt ugyanaz az eredmény. szomorú.
    (természetesen nem ennyire fekete-fehér a sztori, de most nem megyek bele teljesen)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák