Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jhos910

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nemrég voltam itt egy kérdéssel. De akkor még nem volt nálam a macbook így nem tudtam rendesen feltenni a kérdésem.
    Nos a hiba a következő (Macbook Pro 2010 13"):

    A touchpad / trackpad össze vissza ugrál és kattintgat, stb.
    A neten levő videók, leírások nagyrészét megcsináltam, elvégeztem a gépen.

    Ez alatt értem a következőket:
    - alkohollal kitisztítottam a touchpad / trackpad környékét
    - az akksi nem púpos, megnéztem
    - SMC helyreállítva
    - bluetooth eszközök leválasztva
    - Onyx-al minden karbantartást elvégeztem
    - touchpad / trackpad -et letiltottam és bedugtam egy egeret és így hibátlanul működik a masina
    - safe bootkor is tapasztalható a hiba

    A fentiekből a tisztítás vezetett a leglátványosabb eredményhez, méghozzá hogy az ugrálás / kattintás / gesztusok használata nem állandó és akkor is csak vízszintes irányban.

    Azt hittem, hogy benne maradt valami az alapos tisztítás ellenére is ezért még egyszer szétszedtem és megismételtem a tisztítást. Most úgy néz ki a helyzet, hogy egy ideig lehet használni majd elkezd ugrálni és csinálja a kis dolgait. Ekkor ha a két gombot egyszerre lenyomom és resetelem a touchpad / trackpad -et akkor megint jó egy ideig. Ez az idő változó hosszúságú. Pl van hogy magában elvan a gép 15 percig is mire produkálja a jelenséget de van, hogy egy másodperc után resetelni kell.

    Kérdésem a következő. :)
    Rendeljem bele az új touchpad / trackpad -et vagy van valami ötletetek ami még megoldhatná a problémát?

    Köszi előre is.
    Üdv

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák