Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nnobi

    tag

    válasz MajaG #28503 üzenetére

    ahogy olvastam az adott eszköznek megfelelő méretben kicsinyítve mutatja csak meg, de lehet én olvastam félre

    ezt most találtam:
    Az iCloud-fotókönyvtár segítségével az összes fotónk és videónk a felhőbe költözhet, ezzel azt bármely eszközünkről, bármikor elérhetjük. A bekapcsolása után az összes tartalom elérhető a felhőben, beleértve a teljes felbontású, vagy akár a RAW képeket is, és onnan bármikor letölthetjük őket bármelyik eszközünkre, vagy megnézhetjük a weben, így nem kell a készülékünkön tárolni azokat. Az iCloud eredeti méretükben tárolja a képeket, a készülékünkön pedig egy arra optimalizált, kisebb méretű változatot hagy, ha úgy állítjuk be. Az iCloud 5GB-os ingyenes tárhelyén túl pedig $0.99-től (20GB) kezdődő havidíjakkal nagyobb tárhelyre is előfizethetünk.

    Természetesen a Fotók alkalmazásban beállított rendezés az iCloud-fotókönyvtárban is megmarad, és az átszerkesztett képek szerkesztései az összes többi eszközünkön is rögtön megjelennek. A szerkesztés itt is visszavonható, az eredeti kép visszaállítható marad.

    [ Szerkesztve ]

    üdv: Norbi

Új hozzászólás Aktív témák