Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz szabonagyur #116759 üzenetére

    A görgetés rettenetes ezzel az egérrel sajnos. Egyrészt másik irányba görget, mint kellene, és ha megváltoztatom az irányát, akkor a tapipadé is megváltozik, ami viszont eddig jó volt. Elég ratyi, hogy egyben kezeli.
    Másrészt a görgetés először tök lassú, aztán hirtelen meg tök nagyot ugrik. Annyira bosszantó, hogy már nem is használom, csak ha muszáj, olvasásnál inkább odanyúlok a tapipadra.

    Mindkettő dolog megszokható, de én olyan hisztis fajta vagyok, aki ha már egy csomó pénzt adott valamiért, akkor ne nekem kelljen idomulnom hozzá. Nem az egérre gondolok, ott spúrkodtam, és meg is lett az eredménye...
    Ráadásul a 2 oldalsó gomb hiába van rajta, ha bluetooth-os kapcsolat esetén nem működik, így olyan, mint ha nem is volna rajta, pedig ez kifejezett kritérium volt a keresés során!
    Ez az egér így számomra pénzkidobás volt. Szerencsére elég keveset használom a MacBookot, így ezzel fogok tudni élni. Ha elkezdem majd aktívabban használni, akkor meg veszek valami normális egeret, de vétel előtt ki fogom próbálni...

    (#116757) stickermajom és (#116758) SharpSA köszi a tippeket, meglátom majd, hátha sikerül valami programmal életet csiholni a 2 gombba, akkor kevésbé leszek hisztis kisgyerek! :R

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák