Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mazsiii92

    aktív tag

    válasz kalanchoe #105341 üzenetére

    Szia!
    Szinte minden héten előkerül a téma, főleg neked kell ezt megválaszolni az alábbiakat figyelembe véve:

    Mikor kell neked a gép? Most, vagy október november körül is jó? Mert ekkora tippeljük az új Macbookot.
    Mekkora összeget költenél el a gépre? Az alapmodellt most 370-380k el lehet hozni, ha 16GB RAMmal szereltet szeretnél az kb 500e forint. Az új MBA-k tippre drágábbak lesznek, mint a mostaniak, hála a világban uralkodó helyzetnek és a jó forintnak. :)
    Mire használnád? Az új MBA ha kap M2-t, szerintem alig alig lesz jobb, nyilván az lesz processzorban és grafikus teljesítményben is, de komolyabb grafikai munkákra még mindig a Pro modell lesz ajánlott. Tehát ha irodai munkákra, meg kikapcsolódásra kell, arra a mostani MBA is tökéletes.

    És akkor azt is vedd figyelembe, hogy mennyi ideig tervezed használni, én például biztosan cserélném pár évente (mondjuk 4) mert én ilyen vagyok.. de ha te olyan vagy, hogy addig nyúzod ameddig van benne szusz, akkor egy erősebb MBA-val jobban jársz, viszont az zsebbe nyúlós.

    Amúgy szerintem simán érdemes venni a mostani MBA-t is. :)

    iPhone 15 Plus , Watch Ultra 2 , MacBook Air M1 , Beats Studio Buds+ , PS5

Új hozzászólás Aktív témák