Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hszilard666

    veterán

    válasz sz.balazs.95 #100251 üzenetére

    Pfuhh, hát nekem nem nagyon hiányoznak azok a gépek :D Szép, meg jó, de elég nehezek voltak. Akkoriban 15” 2011 es modellem volt, és ha volt nálam még egy fényképező, meg pár dolog határozottan szenvedés volt gyalog cipelni a setupot. Akkoriban még középiskolába jártam, majd suli után fotózni mentem, hát nem sírom vissza azokat az éveket :D Jó kis gép volt. 2017 ben adtam el, amikor már a második alaplap volt benne mert ledöglött a GPU. Sajnos visszahívásban nem volt benne így fizetősben kellett cserélni csilliárdért. :O Akkoriban nem olvastam utána hogy ki lehet iktatni a dgpu-t. Pedig az lett volna a smart move…

    Nekem határozottan bejön az air dizájnja, a vastagabb gépek palmrestje általában vágja a kezemet, a 15” é nem, mert ott a teljes tenyerem a palmresten van, de a 13 retina néha szokott problémát okozni ha olyat nyúzok. A 12” ben imádtam hogy annyira vékony volt hogy majd beleolvadt az asztalba, a mostani 11” es airem meg vastagságra olyan kb mint egy régebbi wired magic keyboard. Pont jó.

    ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

Új hozzászólás Aktív témák